Blog ten jest pamiętnikiem historii narodzin mojego syna.
O Raphaela walczyłam 10 lat.
Przeszłam kilka operacji, 3 zabiegi in vitro.
Trzeci zabieg dał Nam syna.
Oto nasza historia.

poniedziałek, 18 lipca 2011

Panna zgwałcona przez Lwa, czyli seksoholik kontra wrażliwiec.

Seksoholik, czy wieczny kawaler?????

Mam czuja, że data 4 września, jaką określił lekarz, zbytnio Cię nie interesuje.
W wypadku in vitro, z jednej strony można co do minuty określić kiedy się urodziłeś jako komórka, ale z racji Twojego leżakowanie w lodówce, mam wrażenie że pojęcie czasu, dotyczy Ciebie inaczej.
Te 4 września może zmienić się w sierpień i wtedy z Panny, przeistoczysz się w Lwa.
Co lepsze???Pan Lew
23 lipiec - 22 sierpień

Mężczyzna spod tego znaku ma maniery iście królewskie. Lubi pieniądze, stanowiska i zaszczyty. Jest pełen godności, odważny i szczery. Bardziej jednak preferuje władzę niż zdobycze materialne. W swoim otoczeniu budzi sympatię i respekt. Jego pomyślne funkcjonowanie zależy w dużej mierze właśnie od aprobaty otoczenia. W korzystnych dla siebie warunkach wykazuje bowiem wielkie kwalifikacje przywódcze i organizacyjne, niezawodny instynkt moralny i wiele praktycznych umiejętności. W towarzystwie stara się sprawiać wrażenie znudzonego światowca, lwa salonowego i człowieka niezwykle pewnego siebie. Dużo wymaga od życia. Lubi dostatek i pieniądze. Pociąga go też hazard. W życiu Lwy mają dużo szczęścia i z kłopotliwych sytuacji wychodzą na ogół obronna ręką. Kochają muzykę, sztukę i rozrywkę. Powierzchowność i maniery Lwa są na miarę innych jego przymiotów. Jest pełen godności i zawsze elegancki. Ma mocne wejrzenie i zniewalający uśmiech. Jest ogromnie wrażliwy na kobiecy wdzięk. Doznaje silnych pożądań i zakochuje się bez pamięci. Najczęściej bywa zdobywczy, namiętny i uczuciowy. Lubi kobiety urodziwe, wytworne i trochę niedostępne, aby mógł je zdobywać, wykorzystując swoje możliwości. W miłości powątpiewa jednak we własne możliwości seksualne. Chciałby często się sprawdzać. Lubi w swoim otoczeniu uchodzić za Casanovę i znawcę kultu Erosa. W tym względzie może być wrażliwy na najmniejsze nawet słowa krytyki. Bywa podatny na nerwice płciowe, a nawet okresową impotencję. Jest zazdrosny o swoją partnerkę, i to z dwóch powodów: po pierwsze - okazywanie względów przez jego partnerkę innym mężczyznom uraża jego dumę, po drugie - obawia się, że ktoś inny może być od niego lepszy.Pan Panna
23 sierpnia - 22 wrzesień

Mężczyzna spod tego znaku jest inteligentny, realistyczny i praktyczny. Cechuje go żądza sławy i zaszczytów. Można też przypisać mu takie cechy, jak obowiązkowość, punktualność, systematyczność i wiarygodność. Mimo takich predyspozycji nie robi szybko kariery, gdyż brakuje mu siły przebicia i zdecydowania. Jego awans następuje powoli w sposób najzupełniej naturalny i spodziewany. Pan Panna poddaje rzeczywistość nieustannej analizie i wielokrotnie weryfikuje swój osąd na jakiś temat. W pracy jest precyzyjny i doskonale zorganizowany. Ten jego perfekcjonizm i skrupulatność sprawiają, że niekiedy gubi się w szczegółach. W miejscu pracy zabiega o porządek, prowadzi dokładne notatki, interesuje się nawet mało istotnymi sprawami. Nie odróżnia spraw mniej ważnych od problemowych. Na co dzień ceni ład, umiar i kulturę. Żywiołowe działania, chaos oraz improwizacja budzą w nim niechęć. Lubi widywać tych samych przyjaciół i odwiedzać te same miejsca. Jest dość czuły i delikatny, wyborny kumpel i nie zrównany mówca. Jego dowcipny skrzą się humorem najwyższej klasy. Bywa też sarkastyczny i złośliwy, jednak w graniach tolerancji. Wobec kobiet bywa nieco płochliwy. Lubi jednak poufne rozmowy z koleżankami, mającymi dostateczny bagaż intelektualny, by mogły nadążyć za jego sposobem myślenia. Ceni kobiety tkliwe, subtelne, wyrozumiałe i o dyskretnym, kojącym sposobie bycia. Wobec przejawów swobodnego seksu czuje się zażenowany. Statystyki mówią, że najwięcej starych kawalerów lub pań żyjących samotnie jest właśnie spod tego znaku.

15 komentarzy:

Bree pisze...

Hanno coz za tytul posta!!! :) Ja zyje z jednym panem panna pod jednym dachem :) dodaje ze to wrazliwe osoby :) buzka

Balbina pisze...

Lew, Lew :-)

znam jedną Pannę i ma bzika na punkcie porządków,aż do znudzenia

Bree pisze...

No patrz, a moja Panna to balaganiarz totalny:)

ystin pisze...

a ja osobiście jestem lwopanna- 23 sierpnia- i raz jestem lew a raz panna zależnie od horoskopu- ...no i mnie sie wydaje, ze jest całkiem ok- taka mieszanka... ale moze mi się tylko wydaje właśnie....w każdym razie jeśli chodzi o porządki to jestem Lew- zdecydowanie! lubię, ale najchętniej zeby zrobili to inni...
całuchy

ambiguity pisze...

stronniczo głosuję za Lwem ( jam CI lwica)

ivcia pisze...

Cześć Kochana,
Wpadłam na dwa dni do domku i mam chwilkę dla siebie, żeby rozczytywać się w blogowym świecie :)
Moje zdanie jest takie: mam mamę i tatę LWÓW a mąż jest Panna...wybrałabym Lwa :)wolę jego cechy :)
Buziaki w ten śliczny brzuszek :)

ankaskakanka pisze...

Przejmie takie cechy, jakie dostanie w genach, lub czego się od was nauczy. Mam teściową spod znaku Panna - czyścioch niesamowity, to chyba ten Lew królewski już lepszy. Pozdrawiam.

ambiguity pisze...

Witek w brzuchu pod koniec ciąży czkawki miał prawie bez przerwy, teraz po tej stronie nadal mu nie minęły i często go męczą. Reaguje na nie nerwem :)

Elliza pisze...

Ja jestem Panna w Lwie
Super mieszanka.
;)

Inkwizycja pisze...

Hanuś, ja sama już nie mogę się doczekać, żeby się przekonać, jaki będzie ten Twój synuś ;-))
Nie ma co spekulować, sam wybierze datę ;-) a reszta w Waszych rękach... przynajmniej przez pierwsze 3 lata życia będziecie dla niego alfą i omegą ;-)
Ściskam czule!

TworzymyInaczej.pl pisze...

Zdecydowanie Panna :D Buziaki

mika - monika pisze...

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - bo to faktycznie sedno sprawy lew czy panna - no biźniakiem być nie moze i to już duża kucha :) ja mam synusia lwa - miałaś kochanie okazję się zapoznać :) ;)
człek ma być zdrowy dobry i mądry resztę nauczy go życie :)buuuuuuuuuuziaki - to już coraz bliżej

Wirtualne Anomalia pisze...

Wierzysz w horoskopy? Kurdę, Klara jest z końca marca, to już Baran czy Jeszcze Ryby? Hmm...wyczytałam, że z zawodu jesteś socjologiem. Mam pytanie, czy jeśli sobie zrobię uzupełniające mgr z soc, to na jakie stanowisko mogę liczyć? Jest jakaś praca dla socjologa?? W sumie to kręcą mnie kwestie komunikologiczne, kultury masowej, mediów internetowych- chociaż jestem bardziej sceptykiem, niż zwolennikiem, i bardziej jestem antysiecią uległą. Bo pokochałam swój Canimus i swoje dzielenie się życiem, jakby nie było. To się nazywa...no nie anomia. Nie, jasna cholera!

anitamm pisze...

a inne kalendarze, co teraz w chińskim mamy?
lew czy panna słaodziak zapewne:-)

Dorota pisze...

O rany! A po kie licho wierzyc w horoskopy?? Kiedys wierzylam jak glupia, do czasu jak poznalam moja polowke! Zgroro ten sam znak zodiaku, wszystko przeciw, teraz nie wierze bo i po co? Wazne jakim sie jest czlowiekiem, a nie znakiem zodiaku:) Twój maluszek napewno bedzie kochany i slodki niezaleznie od horoskopu;)

pozdrawiam cieplutko

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...